Sponser Red Beet Vinitrox

NO tootja - peedimahl lisanditega 4x60 ml

Tarneaeg kuni 14 päeva

Hind: 16,30 €

Red Beet Vinitrox - kõrge potentsiaaliga toidulisand, mis toimib positiivselt eelkõige intensiivsete pingutuste korral. Baseerudes kontsentreeritud punase peedi mahlal ja patenteeritud tomati ekstraktil, sisaldab Red Beet Vinitrox nitraate, polüfenoole ja spetsiaalseid proteiine e. valke, milledel on veresooni laiendav  ja vereringlust parandav efekt. Teiste sõnadega, vereringe tagajad (arterid ja veenid) laienevad, kapillaarid avanevad ja tulemuseks on suurenenud kapillaarsüsteem ja verevarustus.Tulemusena saab rakkudesse  toimetada rohkem  hapnikku ja toitaineid, märkimisväärselt vähenevad ka ainevahetuse produktid nagu laktaat ja kortisool.

Vastupidavusalade sportlased kinnitavad, et NO-toodete kasutamisega kaasneb nö. "Pump" efekt treeningute ajal ja pärast. 

Vinitrox on patenteeritud puuviljaekstrakt, millel on veresooni laiendav toime ja mis aktiveerib ensüümi eNOS (endothelial nitric oxide synthase). Signaalfuntsiooniga ensüüm edendab NO tootmist, mis samuti parandab verevarustust. Red Beet Vinitrox- i komponent Vinitrox™ sisaldab polüfenoole, mis on võrdne 1 kg värskete puuviljadega.
Whey CFM Nitro toodab vadakuvalgu isolaadil baseeruvaid bioaktiivseid peptiide, mida kasutatakse samuti toidulisandina eesmärgiga alandada vererõhku. Täiendavalt on lisatud aminohappeid l-arginiini ja l-ornitiini.

Red Beet Vinitrox pakub kombinatsiooni efektiivsetest toimeainetest, mis parandavad verevarustust ja vähendavad trombotsüütide agregatsiooni.

Aktiivsete sportlaste kaasabil tehtud teaduslikud uuringud  kinnitavad järgmist nitraatide toimet:
- kõrgel intensiivsusel füüsiline võimekus suureneb,
- kõrge intensiivsusega sooritustel paraneb hapniku tarbimine,
- suurem võimsus,
- madalam vererõhk,
- paremad tulemused spordimeditsiini testides.

Eelised

  • 60 ml Red Beet Vinitrox võrdub 500 ml värske peedi mahlaga, sisaldades 400 mg naturaalseid nitraate.
  • Võimsust suurendav efekt.
  • Teaduslikult tõestatud kooslus.
  • Lihtne tarbida - kerge käsitsemine.

Kasutamine: Vastavalt uuringutele soovitatakse manustada vähemalt 3-4 päeva enne võistlust. Juua 1 pudel päevas 3 päeva enne võistlust, võistluspäeval enne starti (2-3 tundi).
Võib juua otse pudelist, kuid võib ka lahjendada veega. Punase peedi tarbimine võib põhjustada väljaheidete värvuse muutust.

Allikas: 
Bailey et al, 2009: Dietary nitrate supplementation reduce O2 cost of flow-intensity exercise and enhaces tolerance to high-intensity exercise in humans. J Appl Physiol.

Pakend: Karp - 4 pudelit a´ 60 ml.

Koostisained: Punapeedimahla kontsentraat, vesi, tomatikontsentraat, l-ornitiin, l-arginiin, osaliselt hüdrolüüsitud vadakuvalgu isolaat, puuvilja ekstraktid (viinamari, õun), sidrunhape, kaaliumsorbaat, naturaalne maitseaine.

 

Analüüs:
100 ml
 1 pudel 60 ml
Energia kJ(kcal)
652 / 154
391 / 92
Valgud
6,5 g
3,9 g
Süsivesikud
30g
18 g
Rasv
0,2 g
0,1 g
Kiudained 1,9 g 1,1 g
Naatrium <0,1 g <0,05 g
Aminohapped
 
 
l-arginiin
833 mg
500 mg
l-ornitiin 833 mg 500 mg

Klientide kommentaare pole hetkel.

Kirjutage oma ülevaade

Sponser Red Beet Vinitrox

Sponser Red Beet Vinitrox

NO tootja - peedimahl lisanditega 4x60 ml

Kirjutage oma ülevaade


Eesti-sisene tarneinfo

TASUTA kohaletoimetamine tellimustele, mille kogumaksumus on/ületab 99 €
*Tasuta saatmine üle 99 € tellimuste puhul ei kehti ülemõõduliste saadetiste puhul (jalgrattad, suusad jms.)

Eesti piires toimetame saadetisi SmartPosti ja HRX kulleri vahendusel.
Eesti-sisene tarneaeg on üldjuhul 1-3 tööpäeva.
Kaubale võib ka ise järgi tulla meie Tallinna jaepoodi aadressil Männiku tee 104 (Männiku Ärimaja), Tallinn. Oleme avatud E-R 10-18, L 10-14
(Riiklikel pühadel suletud!).

Kui tellimuse kogumaksumus jääb alla 99€, lisandub kauba hinnale kohaletoimetamise tasu vastavalt teie poolt valitud transpordile
- SmartPost – 3,79 € (kuni 20 cm * 36 cm * 60 cm)
- Kullerteenus – 14 €
- Tulen ise järgi – TASUTA

Last viewed items